20:23
Korda si rychle poradil s Tsongou

Sebastian Korda (92.) zahájil své tažení na halovém turnaji ATP v Montpellieru vítězstvím 6:4 a 6:2 nad Joem-Wilfriedem Tsongou (66.). Dvacetiletý Američan s českými kořeny odvrátil oba brejkboly soupeře, sám využil tři ze šesti šancí na returnu. Na kurtu se zdržel pouze hodinu a 12 minut. Pro Tsongu se jednalo o první soutěžní utkání od Australian Open 2020.

15:27
Vrbenský se na Kanárských ostrovech nekvalifikoval

Michael Vrbenský (309.) prohrál ve finále kvalifikace antukového challengeru Gran Canaria 1 se Španělem Alexem Martim Pujolrasem (796.) 6:2, 2:6 a 6:7(5). Bitva o místo v hlavní soutěži se natáhla na dvě hodiny a 14 minut. Jednadvacetiletý Čech v rozhodujícím setu dvakrát dohnal manko brejku, v tiebreaku však ztratil od stavu 5:5 oba klíčové fiftýny.

Hradecká s Klepačovou uspěly v Adelaide

Lucie Hradecká s Andrejou Klepačovou zahájily svou pouť turnajem WTA v Adelaide a v úvodním kole uspěly. Česko-slovinský pár si poradil v prvním utkání s Američankami Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Asií Muhammadovou ve dvou setech 6:1, 6:4. V utkání čelily hned 13 brejkbolům, servis však ztratily pouze jednou, když přišly o vedení v deváté hře druhého setu. Okamžitě se však znovu prosadily na returnu a duel zakončily druhým využitým mečbolem.