23:57
Medveděv si poradil s Nadalem

Daniil Medveděv (4.) porazil v semifinále Turnaje mistrů Rafaela Nadala (2.) za dvě hodiny a 35 minut 3:6, 7:6(4) a 6:3. Španělský tenista ve druhém setu nejprve prohrával 1:4 a čelil brejkbolu. Následně průběh setu otočil a za stavu 5:4 podával na vítězství, o podání však čistou hrou přišel. Medveděv v rozhodujícím dějství udeřil v sedmém gemu, kdy si připsal klíčový brejk. Závěr duelu už si pohlídal. Na ruského hráče čeká ve finále Dominic Thiem (3.). Oba tenisté zabojují o premiérovou trofej z této akce.

21:05
Melzer a Roger-Vasselin jsou po obratu druhými finalisty

Jürgen Melzer a Édouard Roger-Vasselin přehráli ve druhém deblovém semifinále Turnaje mistrů americko-britské duo Rajeev Ram, Joe Salisbury za hodinu a 47 minut 6:7(4), 6:3 a 11:9. Rakušan Melzer a Francouz Roger-Vasselin ve druhém setu rychle dohnali manko brejku a sami si připsali dva úspěchy na returnu. Ještě větší obrat předvedli v rozhodujícím supertiebreaku, kde prohrávali už 1:7! Za stavu 8:9 při vlastním podání odvrátili mečbol. V souboji o titul je čeká nizozemsko-chorvatský pár Wesley Koolhof, Nikola Mektič.

18:07
Thiem v semifinále udolal Djokoviče!

Dominic Thiem (3.) si v semifinále Turnaje mistrů poradil s Novakem Djokovičem (1.), kterého porazil za dvě hodiny a 54 minut 7:5, 6:7(10) a 7:6(5). Sedmadvacetiletý Thiem v tiebreaku druhého setu nevyužil čtyři mečboly, z toho dva při vlastním podání. Naopak v rozhodující zkrácené hře dohnal manko 0:4. Rakouský tenista, který loni v Londýně ve finále neuspěl, si o titul zahraje proti Rafaelu Nadalovi (2.), nebo Daniilu Medveděvovi (4.).

14:28
Koolhof a Mektič jsou prvními finalisty

Wesley Koolhof a Nikola Mektič porazili v semifinále Turnaje mistrů španělsko-argentinskou dvojici Marcel Granollers, Horacio Zeballos za hodinu a 13 minut 6:3 a 6:4. Nizozemec Koolhof a Chorvat Mektič odvrátili jediný brejkbol soupeřů, sami využili dvě ze sedmi šancí na returnu. K postupu si pomohli sedmi esy. V nedělním finále budou mít šanci získat první společný titul. Letos si zatím zahráli finále v Marseille a na US Open.

11:26
Pulchartová s Bayerlovou slaví titul

Laetitia Pulchartová s Michaelou Bayerlovou opanovaly turnaj nižší kategorie v egyptském Šarm aš-Šajch. České tenistky ve finálovém klání přehrály třetí nasazenou dvojici Elina Avanesjanová, Iryna Šimanovičová 6:4, 7:5.
Pulchartová s Bayerlovou v úvodním setu získaly brejk v pátém gemu, o který ale okamžitě přišly. Za stavu 4:4 ovšem podruhé v utkání uspěly na returnu, zásluhou čehož vyhrály první set. Ve druhém dějství vedly 2:1 a měly brejk k dobru, od té doby však prohrály čtyři gemy v řadě. V důležitou chvíli ale dokázaly soupeřkám vzít podání a posléze srovnat na 5:5. Za tohoto stavu znovu získaly podání soupeřek, což bylo klíčovým faktorem zápasu.
Pro Pulchartovou i Bayerlovou se jedná o třetí deblový titul kariéry.