18:45
Plíšková si zahraje s Halepovou o titul

České derby v semifinále italského turnaje v Římě vyznělo lépe pro Karolínu Plíškovou. Světová čtyřka v utkání s Markétou Vondroušovou zvítězila ve dvou setech 6:2, 6:4 a zahraje si v pondělí o titul proti Rumunce Simoně Halepové.

Djokovič si zahraje o titul

Světová jednička Novak Djokovič si v italském Římě zahraje o titul. V souboji s Norem Casperem Ruudem (34.) se Srbovi povedlo otočit nepříznivý vývoj prvního setu a nakonec dokázal po více než dvouhodinovém boji zvítězit 7:5, 6:3.

17:44
Strýcová se Sie ovládly turnaj v Římě!

Turnaj v italském Římě se dočkal české šampionky! Barbora Strýcová spolu se Su-wej Sie vyhrály finálový duel nad Annou-Lenou Friedsamovou a Ralucou-Ioanou Olaruovou 6:2, 6:2 a vybojovaly čtvrtý letošní titul. Česko-tchajwanský pár navíc triumfoval hned na prvním společném turnaji po restartu sezony.

16:48
Macháč si zahraje kvalifikaci v Paříži

Devatenáctiletý Tomáš Macháč se poprvé v kariéře představí v grandslamové kvalifikaci. Aktuálně 251. hráč světa se jako náhradník dostal do bojů o účast na letošním French Open.

14:49
Halepová první finalistkou

Doposud neporaženou hráčkou od restartu sezony nadále zůstává Rumunka Simona Halepová. Světová dvojka a vítězka turnaje WTA v Praze si v semifinále v italském Římě poradila se Španělkou Garbine Muguruzaovou (17.), kterou porazila 6:1, 4:6, 6:4 a zahraje si v pondělí o titul.

13:34
Lehečka vybojoval premiérový titul

Souboj o titul na turnaji ITF v Praze se stal kořistí stále ještě osmnáctiletého Jiřího Lehečky. Český tenista, který startoval na divokou kartu, ve finále porazil po obratu Argentince Sebastiana Baeze 3:6, 6:3, 6:4 a vybojoval svou premiérovou trofej.

12:50
Veselý se v Hamburku kvalifikoval

Jiří Veselý (72.) zvládl v německém Hamburku i druhý kvalifikační zápas a úspěšně se kvalifikoval do hlavní soutěže turnaje ATP. V souboji s Lennym Hampelem (711.) vyhrál český tenista hladce ve dvou setech 6:4, 6:0.

12:02
Plíšková se odhlásila ze Štrasburku

Karolína Plíšková (4.), jež se probojovala do nedělního semifinále na turnaji WTA v Římě, se odhlásila z generálky na French Open ve Štrasburku. Francouzský antukový turnaj startuje právě v neděli a Plíšková měla plnit roli nasazené jedničky s volným losem v úvodním kole.

11:59
Bayerlová se neprosadila

Michaela Bayerlová (618.), jež se překvapivě představila v kvalifikaci turnaje WTA ve Štrasburku, se proti favorizované Belgičance Greetje Minnenové (110.) neprosadila. Česká tenistka prohrála za 69 minut po setech 2:6, 2:6.