18:55
Kolodziejová s Vondroušovou na obrat nedosáhly

Miriam Kolodziejová při svém debutu ve fedcupovém týmu neuspěla. Třiadvacetiletá tenistka společně s Markétou Vondroušovou padly ve vyrovnané čtyřhře proti slovenské dvojici Viktória Kužmová, Katarína Kužmová 4:6, 7:5, 9:11. S Češkami to v úvodu druhého setu nevypadalo dobře, stav se z jejich pohledu vyvíjel 4:6, 1:3. Zásluhou dvou brejků v šesté a dvanácté hře si vynutily super tiebreak. V něm dokonce vedly 6:4, soupeřky nakonec zvítězily po druhém využitém mečbolu.

17:12
Muži do 23 let dokonali obrat

Jiří Lehečka se s Tomášem Macháčem postarali o třetí bod proti slovenskému daviscupovému týmu do 23 let. Čeští tenisté ve čtyřhře porazili dvojici Molčan, Puškár 6:4, 6:4, zásluhou čehož i společně s Daliborem Svrčinou přehráli své protivníky 3:2 na zápasy. Po úvodní nedělní dvouhře přitom otáčeli stav z 1:2.

16:56
Martincová zajistila Češkám výhru

Tereza Martincová (133.) přidala třetí potřebný bod proti Slovensku. Pětadvacetiletá hráčka ve svém druhém utkání dokázala potvrdit roli favoritky proti Anně Karolíně Schmiedlovou (181., se kterou si poradila 6:0, 6:4. Martincová v úvodním setu vybojovala tři brejkboly, přičemž v proměňování byla stoprocentní. Ve druhém setu musela otáčet ze stavu 2:4, závěrečné čtyři hry duelu však ukořistila ve svůj prospěch.

15:57
Dívky do 23 let padly po čtyřhře

Linda Fruhvirtová s Annou Siskovou neuspěly v závěrečné čtyřhře fedcupových výběru České republiky a Slovenska do 23 let. Fruhvirtová se Siskovou nastoupily do zápasu proti deblu Mihaliková, Čisovská, se kterým prohrály 3:6, 2:6.

15:15
Vondroušová poslala Češky do vedení

Markéta Vondroušová (18.) ani ve druhém zápase dvouhry proti slovenskému fedcupovému týmu neztratila set. Jednadvacetiletá hráčka porazila jedničku soupeřek Viktórii Kužmovou (82.) po sadách 6:3, 6:4. Vondroušová přitom do zápasu vstoupila ztraceným podáním, ve třetí hře si ale servis vzala zpátky. Do konce setu uspěla při dalších dvou podáních protihráčky. Druhá sada nabídla drama až v závěru, když Češka nejprve v osmé hře zvýšila na 5:3. Vzápětí duel sice nedopodávala, o hru později ale podruhé v setu získala brejk.

15:06
Rosol s Veselým prohráli čtyřhru

Lukáš Rosol s Jiřím Veselým nezvládli závěrečnou čtyřhru daviscupových týmů České republiky a Slovenska. Ve vyrovnaném střetnutí prohráli s dvojicí Lukáš Klein, Igor Zelenay 6:2, 2:6, 9:11. V úvodních dvou sadách byly shodně k vidění dva brejky. V závěrečném super tiebreaku Rosol s Veselým vedli 4:0, o pár minut později prohrávali 6:9. Ačkoliv odvrátili tři mečboly za sebou, poslední dva míčky patřily slovenským protihráčům.

15:02
Svrčina našel recept na Lišku

Dalibor Svrčina (858.) pro český výběr do 23 let srovnal na 2:2 na zápasy. Sedmnáctiletý talent si poradil s o čtyři roky zkušenějším Tomášem Liškou, kterého přehrál 6:3, 6:4.

13:59
Fruhvirtová ztratila jen dva gemy

Linda Fruhvirtová (809.) srovnala stav zápasu mezi Českem a Slovenskem v kategorii žen do 23 let na 2:2! Patnáctiletá tenistka si snadno poradila s Viktorií Morvayovou (568.), kterou porazila za pouhých 59 minut po setech dvakrát 6:1. O vítězi tohoto duelu tak rozhodne až závěrečná čtyřhra.

13:27
Forejtek zařídil Česku vítězství

Jonáš Forejtek se postaral o klíčový třetí bod a zařídil vítězství českého daviscupového týmu nad Slovenskem. Devatenáctiletý tenista zvítězil nad Filipem Horanským (171.) za 71 minut po setech dvakrát 6:4.

13:02
Macháč podlehl Molčanovi

Tomáš Macháč (255.) svedl tuhou bitvu s Alexem Molčanem (291.), se kterým se rval o důležitý bod ve třech setech. Český reprezentant nakonec slovenskému soupeři podlehl po více než dvou hodinách po setech 2:6, 6:2 a 4:6.

12:40
Sisková ztratila třísetovou bitvu

Anna Sisková (559.) nezvládla dopolední vyrovnaný duel duel proti Romaně Čisovské, když prohrála v třísetové bitvě 6:2, 2:6 a 4:6. Český výběr do 23 let ztrácí před čtvrtým singlovým duelem 1:2. O uchování naděje na vítězství bude bojovat Linda Fruhvirtová v souboji s Viktorií Morvayovou.

12:01
Kolář ztratil jen dva gemy

Zdeněk Kolář (228.) získal pro český daviscupový tým druhý bod! Třiadvacetiletý tenista předvedl v nedělním dopoledním duelu proti Andreji Martinovi (96.) výborný výkon a zvítězil za 65 minut po setech 6:0, 6:2.