19:33
Monfilsovi se povedla obhajoba v Rotterdamu

Francouzský tenista Gael Monfils (9.) dokázal v nizozemském Rotterdamu obhájit loňský titul. V nedělním finále zdolal kanadského mladíka Felixe Augera-Aliassimeho (21.) po setech 6:2, 6:4.

18:49
Bertensová obhájila v Petrohradu

Nizozemka Kiki Bertensová (8.) obhájila titul v ruském Petrohradu. Druhá nasazená porazila mladou Kazašku Jelenu Rybakinovou (25.) 6:1, 6:3. Rybakinová, jež si zahrála už své třetí finále v této sezoně, svůj druhý titul přidat nedokázala.

18:48
Linetteová slaví titul v Hua Hinu

Thajský turnaj WTA v Hua Hinu dokázala vyhrát Polka Magda Linetteová (42.). V souboji se Švýcarkou Leonií Kungovou (283.), senzační finalistkou turnaje, zvítězila 6:3, 6:2.

13:45
Siniaková porazila další soupeřku

Kateřině Siniakové (59.) se v kvalifikaci na turnaji v Dubaji daří. I ve druhém kole si připsala výhru, když porazila Italku Giulii Gatto-Monticoneovou (149.) 6:1, 6:4. Vybojovala tak postup do finále kvalifikace, ve kterém si zahraje o hlavní soutěž s Belgičankou Alison van Uytvanckovou.

11:44
Martincová nevyužila vedení, v Dubaji končí

Tereze Martincové (153.) se nepovedlo v Dubaji projít do finálového kola kvalifikace, když prohrála dramatický souboj s Veronikou Kuděrmetovovou (38.) z Ruska. Martincová sice vyhrála první set a ve druhém dějství vedla 2:0, ale nakonec se musela před favorizovanou soupeřkou sklonit a prohrála 7:5, 3:6, 4:6.

11:00
Gengel na titul v Egyptě nedosáhl

Marek Gengel na turnaji ITF v Šarm aš-Šajchu na turnajovou trofej nedosáhl. V souboji s druhým nasazeným Alessandrem Begou z Itálie prohrál ve dvou setech 4:6, 5:7. Do prvního setu vstoupil sice výborně a vedl 3:1, ale o vedení přišel a ve zbytku utkání už výhodu brejku nevybojoval.