22:39
TM: Zverev začal obhajobu výhrou nad Nadalem

Alexander Zverev (7.) se po loňském triumfu na Turnaji mistrů představil na letošním závěrečném podniku sezóny výhrou. Ve svém úvodním zápase na turnaji porazil Rafaela Nadala (1.) 6:2, 6:4.

22:01
TM: Herbert s Mahutem porazili jedničky

Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut si v základní skupině Turnaje mistrů připsali úvodní výhru. Ve svém prvním utkání vyzráli na nejvýše nasazený pár Juan Sebastián Cabal, Robert Farah 6:3, 7:5.

18:36
Raonic musí vynechat Davis Cup

Milos Raonic (31.) následující týden nepomůže kanadskému daviscupovému týmu. Bývalý třetí hráč světa se v pondělí oficiálně vzdal účasti v Madridu, kde ho nahradí Brayden Schnur (94.). Jak uvedl kanadský tenisový svaz, tak Raonice trápí problémy se zády. Kanadu na týdenní akci ve skupině F čeka Itálie a Spojené státy americké.

17:25
Forejtek v Helsinkách neudržel vedení

Jonáš Forejtek (515.) vypadl na challengeru v Helsinkách v úvodním kole dvouhry. Osmnáctiletý hráč v něm prohrál s britským talentem Jackem Draperem (346.) 6:3, 3:6, 4:6. Forejtek po úvodním skvělém setu ve druhém dějství za stavu 1:2 ztratil podání, následně si ho vzal zpátky. V osmé hře však podruhé v sadě neudržel servis. V závěrečném dějství se situace téměř opakovala, Čecha nezachránily ani tři odvrácené mečboly za stavu 3:5 při vlastním podání. Forejtka ve Finsku ještě čeká čtyřhra.

17:00
TM: Tsitsipas poprvé porazil Medveděva

Stefanos Tsitsipas (6.) se na šestý pokus dočkal. Řecký mladík na Turnaji mistrů v Londýně dokázal najít recept na Daniila Medveděva (4.), se kterým si poradil 7:6(5), 6:4. V celém utkání byl k vidění jediný brejk.

14:59
TM: Krawietz s Miesem zahájil výhrou

Kevin Krawietz a Andreas Mies zažili úspěšný začátek letošního Turnaje mistrů. Německá dvojice v pondělním zápase přehrála debl Jean-Julien Rojer, Horia Tecau 7:6(3), 4:6, 10:6.

14:44
Challenger: Češi se dozvěděli soupeře

Václav Šafránek (340.) a Jaroslav Pospíšil (642.) již znají své soupeře pro úvodní zápasy na challengeru. Šafránek se v Ortisei utká s Francesco Fortim (478.), Pospíšil bude v Helsinkách čelit Igoru Sijslingovi .(335.) David Poljak (466.), který v Helsinkách po odhlášení Damira Džumhura prošel přímo do hlavní soutěže, měl v prvním kole volný los. Ve druhém se utká s vítězem zápasu Illja Marčenko (241.) – Patrik Niklas-Salminen (520.).

13:59
Nouza si hlavní soutěž v Ortisei nezahraje

Jednadvacetiletý Petr Nouza (562.) usiloval na halovém challengeru v italském Ortisei o postup do hlavní soutěže, v pondělní kvalifikaci ale neuspěl. Nad síly českého tenisty byl o deset let starší Bosňan Aldin Setkič (487.), jenž za celé střetnutí neztratil ani jednou servis a zvítězil za hodinu a 7 minut 7:5 a 6:3.

13:55
Pospíšil se kvalifikoval v Helsinkách, soupeři nadělil kanára

Jaroslav Pospíšil (642.) si na halovém challengeru v Helsinkách zahraje hlavní soutěž! Zkušený osmatřicetiletý Čech přehrál v pondělním finále kvalifikace Poláka Karola Drzewieckého (868.) bez ztráty podání 6:4 a 6:0.

09:27
Martincová v Tchaj-peji končí

Tereza Martincová (130.) dohrála na ženském challengeru v Tchaj-peji hned v úvodním kole. Češka v něm nestačila na Slovenku Janu Čepelovou (180.), s níž uhrála pouhé čtyři gemy a prohrála tak za pouhých 63 minut 3:6 a 1:6.