22:56
TM: Thiem vyzrál na Federera

Dominic Thiem (5.) popáté v kariéře porazil Rogera Federera (3.). Rakouský hráč v závěrečném utkání nedělního dne přehrál soupeře dvakrát 7:5 a v základní skupině získal první bod.

20:58
TM: Dvojice Kubot, Melo musela otáčet

Lukasz Kubot, Marcelo Melo zvítězili ve svém úvodním zápase čtyřhry letošního Turnaje mistrů. Polsko-brazislký pár úspěšně otočil utkání proti deblu Ivan Dodig, Filip Polášek 4:6, 6:4, 10:5.

20:53
Na challengerech se představí sedm Čechů

Od jedenáctého listopadu se rozjede hned několik challengerů. Na podniku v Helsinkách se ukáže minimálně kvarteto Čechů v hlavní soutěži, konkrétně Jonáš Forejtek, Vít Kopřiva, Michael Vrbenský a David Poljak, který se dostal do hlavní soutěže na poslední chvíli po odhlášení Damira Džumhura. O hlavní soutěž se ve finále kvalifikace bude ještě pokoušet Jaroslav Pospíšil.
Na turnaji v italském Ortisei bude hrát Václav Šafránek, o hlavní soutěž bojuje Petr Nouza.

16:18
TM: Djokovič zničil Berrettiniho

Novak Djokovič (2.) začal letošní ročník Turnaje mistrů vítězně. Loňský finalista ve svém prvním zápase nedal šanci nováčkovi Matteo Berrettinimu (8.), kterého smetl 6:2, 6:1. Djokovič během zápasu pětkrát uspěl na returnu, o podání přišel ve druhém setu za stavu 4:0. V té době již měl náskok dvou brejků.

14:21
TM: Klaasen s Venusem na úvod zvítězili

Letošní Turnaj mistrů má za sebou první výsledek. Utkání čtyřhry lépe zvládla dvojice Raven Klaasen, Michael Venu, která porazila debl Rajeev Ram, Jos Salisbury 6:3, 6:4. Pátý nejvýše postavený pár turnaje v obou setech získal po jednom brejku, v první sadě odvrátil čtyři brejkboly. Jednalo se o první a závěrečnou hru. Druhá sada byla až na sedmý gem ryze o podáních.

12:21
Vrbenský v Praze titul nezískal

Michael Vrbenský (446.) na titul z Neridé Indoor Open nedosáhl. Mladý Čech ve finále prohrál s třetím nasazeným Manuelem Guinardem (312.), se kterým padl 6:7(3), 3:6.

11:25
M. Pantůčková druhý titul nepřidala

Magdaléna Pantůčková (586.) ve finále Antalyai neuspěla. Sedmá nejvýše postavená hráčka turnaje prohrála s Japonkou Šiho Akitaovou (790.) 2:6, 4:6. Pantůčková po neúspěšném prvním setu, ve kterém dvakrát ztratila servis a nevyužila ani jeden ze sedmi brejkbolů, nevstoupila do druhého setu ideálně a hned nabídla soupeřce brejk. Ačkoliv se jí podařilo odpovědět, tak v pátém gemu o podání přišla znovu. Češka během zápasu využila jedinou šanci na returnu z devatenácti pokusů.

10:49
Fed Cup: Francie slaví první trofej po šestnácti letech

Vítězkami letošního Fed Cupu se staly Francouzky. V napínavém zápase proti Australankám musela rozhodnout až čtyřhra, ve které Caroline Garcíaová, Kristina Mladenovicová porazily dvojici Ashleigh Bartyová, Samantha Stosurová 6:4, 6:3.

08:54
Fed Cup: Tomljanovicová si vynutila závěrečnou čtyřhru

Ajla Tomljanovicová (51.) srovnala krok finálového zápasu Fed Cupu mezi Austrálií a Francií na 2:2. Domácí hráčka si ve čtvrté dvouhře poradila s Pauline Parmentierovou (122.) 6:4, 7:5. O vítězkách letošního ročníku ženské týmové soutěže rozhodne čtyřhra.

06:51
Fed Cup: Mladenovicová skolila světovou jedničku, Francie vede 2:1

Nedělní program finále Fed Cupu začal v Perthu velkým překvapením. Kristina Mladenovicová (40.) otočila po prohraném prvním setu duel s domácí Ashleigh Bartyovou (1.) a poslala Francii do vedení 2:1 na zápasy. Světovou jedničku a čerstvou vítězku Turnaje mistryň zdolala Mladenovicová po setech 2:6, 6:4 a 7:6 (1). Do čtvrté dvouhry nastoupí Ajla Tomljanovicová a Pauline Parmentierová.