22:45
Domácí Sinner dobyl Next Gen

Jannik Sinner (95.) překvapivě získal titul z domácího Next Gen v Miláně. Osmnáctiletý Ital, který na mládežnickém Turnaji mistrů startoval zásluhou divoké karty, ve finále porazil Alexe de Minaura (18.) 4:2, 4:1, 4:2.

17:38
Kolář na dalšího favorita v Bratislavě nevyzrál

Zdeněk Kolář (258.) má za sebou jednoznačně nejlepší turnaj v této sezoně. Ve slovenské Bratislavě proklouzl z kvalifikace až do finále, vyhrál pět zápasů a až šestý soupeř byl nad jeho síly. V duelu s turnajovou pětkou Damirem Džumhurem (103.) prohrál 6:7(4), 3:6. Kolář v prvním setu dokázal dohnat manko jednoho brejku a vynutit si tiebreak, ve kterém však na Džumhura nestačil. Naopak do druhé sady vstoupil výborně, na brejk z prvního gemu však soupeř okamžitě reagoval. Kolář měl ještě dva brejkboly za stavu 3:3, které ale nevyužil a naopak Džumhur se v dalším gemu dostal do vedení 5:3, což využil k dopodávání zápasu.

16:12
Jebavý se Zelenayem nevyužili mečbol

Roman Jebavý a Igor Zelenay se turnajového titulu v Bratislavě nedočkali. Česko-slovenská dvojice prohrála s druhými nasazenými Frederikem Nielsenem a Timem Puetzem po setech 6:4, 6:7(4), 9:11. Zápas obou párů se nesl v duchu výtečných servisů. Pouze v první sadě se Jebavému se Zelenayem podařilo prorazit jednou podání soupeře, ve druhé sadě už k dalšímu brejku nedošlo. A tiebreaky, jež nakonec byly osudné, se staly kořistí dánsko-německé dvojice. Přitom v rozhodujícím supertiebreaku měli Jebavý se Zelenayem za stavu 9:8 dokonce mečbol, ale na returnu se neprosadili.

15:19
Gengel s Vrbenským otočili finále

Marek Gengel a Michael Vrbenský se po vzájemném souboji v semifinále dvouhry postavili odpoledne k finále čtyřhry a vybojovali společný titul. Nasazené jedničky si poradily s turnajovými dvojkami Vítem Kopřivou a Jaroslavem Pospíšilem po setech 2:6, 6:3, 10:6.

13:52
Marková slaví deblový titul

Po vyřazení v semifinále dvouhry si Johana Marková v turecké Antalyi spravila chuť ve finále čtyřhry. Spolu se Slovinkou Nikou Radišičovou vyhrály nad španělsko-maltským párem Paulou Ariasovou a Francescou Curmiovou 6:2, 4:6, 11:9. Marková v této sezoně získala už čtvrtý titul, druhý se slovinskou parťačkou.

12:53
Tomanová v Monastiru nestačila na turnajovou jedničku

Barbora Tomanová v semifinále turnaje v tuniském Monastiru prohrála ve dvou setech s nasazenou jedničkou Lucrezií Stefaniniovou 6:7(2), 0:6. V prvním setu měla Tomanová šanci strhnout dějství na svou stranu, dostala se do vedení 6:5 a šla na podání. Stefaniniová si ovšem na returnu vynutila tiebreak, který vyhrála hladce 7:2 a ve druhém setu už české hráčce nedala šanci.

12:51
Miklová se do finále nepodívá

Barbora Miklová (603.) na turnaji v Irakliu svedla neskutečně dlouhou bitvu s Italkou Lisou Pigatovou (851.). Duel, který trval 199 minut, nakonec nasazená čtyřka těsně prohrála po setech 7:6(4), 4:6, 5:7. Zápas obou tenistek přinesl obrovské množství brejků, kterých se nasbíralo celkem 18. Česká hráčka po vydřeném prvním setu ovšem nedokázala potvrdit roli favoritky a v dalších dvou sadách jen doháněla manko. V koncovkách na Italku těsně nestačila.

12:03
Vrbenský si zahraje v Praze finále!

Semifinálový duel mezi domácím kvalifikantem Markem Gengelem a Michaelem Vrbenským dopadl lépe pro turnajovou osmičku. Devatenáctiletý Vrbenský potvrdil na turnaji svou skvělou formu, nadále neprohrál set a Gengela porazil 6:3, 6:3.

10:29
Pantůčková prošla do finále v Antalyi

Magdaleně Pantůčkové (586.) se povedlo na turnaji v turecké Antalyi postoupit do finále dvouhry. Turnajová sedmička v semifinále porazila svou krajanku a nasazenou jedničku Johanu Markovou (419.) ve dvou setech 6:2, 6:3 a zahraje si o druhý titul během měsíce.

06:56
Fed Cup: Bartyová srovnala. Nadělila kanáry

Ashleigh Bartyová (1.) ustála tlak a finále Fed Cupu mezi Austrálií a Francii srovnala na 1:1 na zápasy. Světová jednička po fantastickém výkonu zametla s Caroline Garciaovou (45.), kterou zdemolovala dvakrát 6:0.

05:32
Fed Cup: Mladenovicová ztratila jen dvě hry

Kristina Mladenovicová poslala Francii do vedení ve finále Fed Cupu. Jednička svého týmu v úvodním zápase porazila Australanku Ajlu Tomljanovicovou dvakrát 6:1. Mladenovicová se kromě výborného výkonu spolehla na nevydařené účinkování soupeřky na podání, Tomljanovicová při něm uspěla jen jednou ze sedmi případů.

05:29
Sinner vyzve de Minaura

Jannik Sinner (95.) je druhým finalistou letošního Next Gen. Italský tenista v semifinále otočil zápas proti Miomiru Kecmanovićovi (60.), kterého přehrál 2:4, 4:1, 4:2, 4:2. Sinner se o titul potká s Alex de Minaurem (18.).