18:41
Veselý vybojoval druhý bod

Jiří Veselý vybojoval pro český daviscupový tým druhý bod v zápase proti Bosně a Hercegovině! Česká jednička si poradila v sobotním druhém duelu s Tomislavem Brkičem za necelé dvě hodiny po setech 6:2 a 7:6(4). Český tým tak vede po sobotě nad domácí reprezentací již 2:0!

16:22
Forejtek slaví skalp Bašiče

Jonáš Forejtek získal pro český daviscupový tým první bod! V bosenské Zenici porazil domácí jedničku Mirzu Bašiče po setech 7:5 a 6:4!

14:52
Rosol s Gengelem do finále nenastoupili

Lukáš Rosol s Markem Gengelem si deblový titul z challengeru v tureckém Istanbulu neodvezou. Český pár do sobotního finálového duelu proti kazašské dvojici Golubjov, Nedovjesov vůbec nenastoupil, zřejmě kvůli zdravotním problémům.

14:43
V Soulu hrají tři Češky

V sobotu byla rozlosována hlavní soutěž turnaje v jihokorejském Soulu. Do prvního kola singlové části zasáhne hned trojice českých tenistek – Karolína Muchová, Denisa Allertová a Kristýna Plíšková.

Karolína Muchová – Alison Van Uytvancková (BEL)
Denisa Allertová – Kirsten Flipkensová (BEL)
Kristýna Plíšková – Ji-Hee Choi (KOR)

13:41
Peschkeová vybojovala účast v deblovém finále

Český tenis bude mít na turnaji v čínském Čeng-čou zastoupení kromě singlového finále také v souboji o titul ve čtyřhře! Postarala se o to Květa Peschkeová, která s parťačkou Nicole Melicharovou zvládly sobotní semifinále. Nasazené jedničky vyhrály dramatický duel proti americko-australské dvojici Krawczyková, Perézová, když v supertiebreaku dokázaly odvrátit dva mečboly a po výsledku 6:4, 4:6 a 12:10 postoupily do finále.V souboji o titul narazí na pár Wickmayerová, Zidanseková, který spolu hraje na vůbec prvním turnaji.

11:51
Plíšková narazí ve finále na Martičovou

Karolína Plíšková se ve finále turnaje v čínském Čeng-čou střetne s Chorvatkou Petrou Martičovou. Turnajová sedmička si v sobotním semifinále hladce poradila s Kristinou Mladenovicovou z Francie po setech 6:0, 6:3. Plíškové se v duelech proti Martičové příliš nedaří a s chorvatskou tenisovou jedničkou má zapornou bilanci 1:4.

09:53
Martincová zvládla v Kantonu dohrávku

Tereza Martincová (133.) má za sebou úspěšný vstup do kvalifikace turnaje v čínském Kantonu. Čtyřiadvacetiletá česká tenistka si na úvod dvoukolové kvalifikace poradila s Australankou Lizette Cabreraovou (181.), kterou porazila za hodinu a půl hry po setech 6:4 a 7:5. Martincová zvládla také nepříjemné přerušení zápasu za stavu 6:4, 5:4 (30:40), českou tenistku nicméně pauza nerozhodila a po návratu na dvorec si zajistila postup.

09:17
Plíšková si zahraje v Čeng-čou o titul

Karolína Plíšková (2.) postupuje v čínském Čeng-čou do pátého letošního finále! Česká tenisová jednička si poradila v sobotním semifinále s Australankou Aljou Tomljanovicovou (46.), kterou porazila za 69 minut po setech 6:3, 6:2. Plíšková bude v neděli usilovat o čtvrtý letošní titul, ve finále vyzve lepší z dvojice Martičová/Mladenovičová.