22:21
Cabal s Farahem urvali titul po pěti hodinách

Takřka nekonečný deblový zápas spolu odehráli Kolumbijci Juan-Sebastian Cabal s Robertem Farahem a Francouzi Nicolas Mahut a Edouard Roger-Vasselin. Finále mužské čtyřhry přineslo neskutečně dramatickou bitvu trvající bezmála pět hodin. Z vítězství se nakonec radovali kolumbijští druzí nasazení, kteří zvítězili 6:7(5), 7:6(5), 7:6(6), 6:7(5), 6:3.

18:44
Finále nevybojoval ani Kopřiva

Semifinále v Telfsu nepřekonal ani v podvečerním utkání Vít Kopřiva, jenž v souboji s domácím Alexanderem Erlerem prohrál ve dvou setech 3:6, 1:6.

17:48
Nouza druhý dnešní zápas nezvládl

Po úspěšně zvládnutém čtvrtfinále se Petru Nouzovi (-) nepodařilo v rakouském Telfsu na svůj předchozí výkon navázat a do finále se neprobojoval. Nad jeho síly byl první nasazený Sandro Ehrat (394.), který vyhrál ve třech setech 4:6, 6:2, 6:1.

17:38
Voráčová končí v 1. kole kvalifikace

Renata Voráčová (627.) se letos vydala ke své první kvalifikaci dvouhry na okruhu WTA, jenže v Lausanne se prosadit nedokázala. Původně měla sice hrát s Japonkou Kurumi Naraovou, ale její místo nakonec zaujala jiná japonská tenistka Ena Šibaharaová (480.). Ani na tu ovšem česká hráčka nestačila a prohrála 3:6, 3:6.

16:12
Forejtek s Lehečkou prošli do finále juniorky

Jonáš Forejtek s Jiřím Lehečkou si zahrají o wimbledonský titul v juniorské čtyřhře. Česká dvojice porazila americkou dvojici s českými kořeny Martina Damma a Tobyho Alexe Kodata ve třech setech 6:2, 3:6, 6:3. První nasazení v rozhodujícím třetím setu vybojovali brejk už ve druhém gemu a zápas se jim podařilo doservírovat.

16:10
Halepová vyhrála poprvé v kariéře Wimbledon!

Simona Halepová (7.) se stala královnou letošní travnaté sezony! Rumunská tenistka dokázala ve finále Wimbledonu porazit Američanku Serenu Williamsovou (10.) ve dvou setech 6:2, 6:2 za pouhých 57 minut. Halepová, jež je nejlepší antukářkou posledních let, prokázala své kvality i na trávě a ve finále se musela vypořádat jen s jedním brejkbolem. Skvělým výkonem na podání a odvážnou hrou na returnu překazila Williamsové šanci vyrovnat absolutní rekord Margaret Courtové v počtu grandslamových titulů.

16:02
Martincová skrečovala v Bukurešti

Úvodní kolo kvalifikace v rumunské Bukurešti Tereza Martincová (138.) nedohrála. Česká tenistka v souboji s bývalou světovou pětkou Sarou Erraniovou (256.) vedla 6:1, 4:1 (s výhodou dvou brejků) a za stavu 6:5 měla šanci zápas doservírovat, ale o vedení v obou případech přišla. Ve třetím setu pak musela být kvůli zdravotním obtížím ošetřována a nakonec za stavu 6:1, 6:7(5), 3:3 duel vzdala.

16:01
Macháč neproměnil v tiebreaku mečboly

Tomáš Macháč na turnaji v Telfsu své dva krajany v semifinále nedoplnil. V utkání s domácím Alexanderem Erlerem 6:3, 6:7(3), 6:7(9) a skončil ve čtvrtfinále. V tiebreaku třetí sady si vypracoval postupně hned tři mečboly, ale využít je nedokázal. Od stavu 9:8 pak prohrál tři míčky v řadě.

14:55
Nouza s Kopřivou prošli do semifinále v Telfsu

Petr Nouza a Vít Kopřiva zvládli své čtvrtfinálové zápasy v Rakousku a postoupili do semifinále místního turnaje ITF. Nouza si poradil ve dvou setech (6:4, 6:4) s Nizozemcem Mickem Veldheerem, Kopřiva pak potvrdil roli favorita v souboji s domácím Davidem Pichlerem (6:2, 6:4). V sobotu se budou hrát i semifinálové duely.