Zavarovalnica Sava Portoroz (Portorož)

Tvrdý povrch – venku
16:34 Tereza Martincová Sorana Cirsteaová
0 2
Česká tenistka Tereza Martincová podlehla soupeřce Soraně Cirsteaové po nevydařených 2 setech. V první set to vypadalo, že si Češka poradí, ale nakonec se do lepšího tempa dostala Rumunka a utkání ovládla, což posouvá i dále v turnaji. online přenos

BGL BNP Paribas Luxembourg Open (Lucemburk)

Tvrdý povrch – hala
14:11 Marie Bouzková Greetje Minnenová
2 0
Marie Bouzková (84.) porazila 6:3 a 6:1 Greetje Minnenovou (78.) z Belgie a postoupila na halovém turnaji WTA 250 v Lucemburku do čtvrtfinále. Česká tenistka odvrátila v utkání všech šest brejkbolů, zatímco sama protivnici připravila o servis hned ve čtyřech případech. O osudu prvního setu rozhodl jediný brejk ze čtvrtého gemu. Druhé dějství už poté pražská rodačka zcela ovládla, když skvěle mixovala údery a střádala jen minimum chyb. O semifinále si Bouzková zahraje poprvé v kariéře proti Claře Tausonové (70.) z Dánska. online přenos

Pekao Szczecin Open (Štětín)

Antuka
15:21 Jay Clarke Zdeněk Kolář
0 2
Zdeněk Kolář deklasoval britského tenistu Jaye Clarkea, kterému nedal od začátku do konce sebemenší šanci. Kolář byl lepší ve všech směrech, ve výměnách diktoval tempo, jen výjimečně kazil a soupeři nedovolil ani chviličku pomýšlet na nějaký obrat. V prvním setu měl sice Clarke tři brejkboly, ale ve druhém už mu Kolář nedopřál ani jedinou příležitost. Ve čtvrtfinále narazí český tenista na šťastného poraženého z kvalifikace Jespera De Jonga. online přenos