Denní menu, 10.12.2018: Krejčíková se v Dubaji nekvalifikovala, končí i Kilnarová

Barbora Krejčíková nezvládla vystoupení ve finále kvalifikace stotisícového turnaje v Dubaji, když podlehla osmnáctileté Bělorusce Hatoukové. Hlavní soutěž rozehrála na stejném místě Monika Kilnarová, také pro ni však podnik po prohře s Ukrajinkou Zavackou skončil.

Krejčíková se v Dubaji nekvalifikovala
Barbora Krejčíková (206.) si hlavní soutěž štědře dotovaného turnaje ITF v Dubaji nezahraje. Češka, která byla nejvýše nasazenou hráčkou kvalifikace, nezvládla po dvou přesvědčivých vítězstvích rozhodující souboj s Běloruskou Julií Hatoukovou (298.). Osmnáctileté soupeřce podlehla Krejčíková, jež si musela za stavu 0:3 v rozhodujícím setu vyžádat i přestávku na ošetření, za 2 hodiny a 13 minut 3:6, 7:5 a 2:6.

Kilnarová v Dubaji končí
Monika Kilnarová (325.) dohrála na stotisícovém podniku v Dubaji v úvodním kole. Na divokou kartu startující Češka v pondělí nestačila na Ukrajinku Katarinu Zavackou (185.), s níž prohrála dvakrát 4:6. Devatenáctiletá Kilnarová doplatila na nepovedené koncovky setů, když v obou dějstvích ztratila za stavu 4:5 servis.

21st Al Habtoor Tennis Challenge, Dubaj (ženy, UAE, 100 000 USD, tvrdý povrch)
Katarina Zavacká (UKR, 185.) – MONIKA KILNAROVÁ (325.) 6:4, 6:4

BARBORA KREJČÍKOVÁ (206.) – Julija Hatouková (BLR, 298.) 3:6, 7:5, 2:6

Topspin Energy Cup, Solarino (ženy, ITA, 15 000 USD, koberec)
Regina Husaková (NED, -) – NIKOLA BŘEČKOVÁ (1205.) 3:6, 2:6