Denní menu, 16.11.2018: Martincovou zastavilo zranění, v Tchaj-peji skrečovala

Tereza Martincová měla velkou šanci, jak na turnaji WTA 125k Series v Tchaj-peji postoupit do semifinále, ale ve čtvrtfinálovém utkání s Nizozemkou Schoofsovou zastavilo českou tenistku zranění zad. Kvůli němu ve druhém setu byla nucena duel skrečovat.

10:00

ŠEST ČECHŮ BOJUJE O SEMIFINÁLE: Šest českých tenistů se představilo ve čtvrtfinále milovického halového turnaje a podařilo se jim vybojovat celkem tři pozice pro sobotní semifinále. Nezdarem skončilo pouze utkání Petra Hájka s Němcem Christophem Negritem. Postup mezi nejlepší čtyřku slaví Michael Vrbenský, Tomáš Macháč a Ondřej Krstev.

Více se turnaji v Milovicích se věnujeme v samostatném článku.

06:30

MARTINCOVÁ V TCHAJ-PEJI SKREČOVALA: Tereza Martincová (212.) se s turnajem v Tchaj-peji loučí ve čtvrtfinále. Ve vyrovnaném prvním setu zápasu s Bibiane Schoofsovou (211.) smazala manko jednoho brejku za stavu 3:4, ovšem ve zkrácené hře prohrála 3:7 a začaly se na ní projevovat zdravotní problémy, kvůli kterým byla za stavu 6:7(3), 0:3 nucena využít ošetření. Po něm se rozhodla v utkání nepokračovat a duel kvůli zranění zad skrečovat. – Tereza Martincová (212.) x Bibiane Schoofsová (NED, 211.) 6:7(3), 0:3 skreč Martincová

13:00

ZVEREV DOPLNIL DJOKOVIČE: Turnaj mistrů čeká poslední hrací den v základních skupinách. V Londýně se v pátek muselo odkrýt poslední jméno hráče, který si zahraje o víkendu v semifinále. Tím se stal Němec Alexander Zverev, který výhrou 2:0 nad Američanem Isnerem sebral Chorvatu Čiličovi veškeré naděje.

OEC Open, Tchaj-pej (ženy, TPE, 125 000 USD, koberec)
TEREZA MARTINCOVÁ (212.) – Bibiane Schoofsová (NED, 211.) 6:7(3), 0:3 skreč Martincová

Milovice Indoor Open 2018 (ženy, CZE, 15 000 USD, hala - tvrdý povrch)
MICHAEL VRBENSKÝ (505.) – MAREK GENGEL (694.) 6:1, 6:3
PETR HÁJEK (819.) – Christoph Negritu (GER, 512.) 6:7(1), 2:6
TOMÁŠ MACHÁČ (812.) – DAVID POLJAK (425.) 6:2, 6:1
ONDŘEJ KRSTEV (1110.) – Szymon Walkow (POL, 838.) 7:5, 6:0
LANGMAJER, LUSTIG – DUDA, VRBENSKÝ 6:3, 7:6(1)
Antonescu, Grigoriu (ROU) – BARNÁT, LEHEČKA 1:6, 5:7
HÁJEK, POLJAK – JENÍČEK, VLKOVSKÝ 6:3, 7:6(6)

Sooner Open, Norman (muži, USA, 25 000 USD, tvrdý povrch)
17:00 Evan Zhu (USA, 667.) – DOMINIK KELLOVSKÝ (908.)