Denní menu, 15.11.2018: Martincová je ve formě! V Tchaj-peji vyhrála čtvrtý zápas v řadě

Tereza Martincová má na závěr sezony opravdu kvalitní formu! Čtyřiadvacetiletá Češka vyhrála již čtvrtý zápas v řadě a v Tchaj-peji postupuje do čtvrtfinále! Postup mezi nejlepší osmičku slaví v Řecku také Vít Kopřiva, který je turnajovou dvojkou. Pokračuje rovněž halový turnaj v Milovicích.

10:00

DO ČTVRTFINÁLE POSTUPUJE ŠEST ČECHŮ, STARTUJE TAKÉ ČTYŘHRA: Halový podnik v Milovicích má na programu již čtvrtý hrací den. Po středečním vypuknutí hlavní soutěže jsou na programu o den později osmifinálové zápasy singlu. V rámci čtvrtečního programu se představilo v singlu hned devět českých tenistů a hned šest z nich si zajistilo postup do čtvrtfinále! Mezi nejlepší osmičku míří také favoriti David Poljak a Michael Vrbenský. V Milovicích se odpoledne rozběhne také čtyřhra.

Více se turnaji v Milovicích se věnujeme v samostatném článku.

7:00

MARTINCOVÁ JE V TCHAJ-PEJI VE ČTVRTFINÁLE: Tereza Martincová má v závěru letošní sezony vynikající formu! Čtyřiadvacetiletá tenistka vyhrála v Tchaj-peji i čtvrtý zápas v řadě a postupuje poprvé v tomto roce na okruhu WTA do čtvrtfinále. Martincová si ve čtvrtečním osmifinálovém duelu poradila se Srbkou Ivanou Jorovičovou, kterou porazila za hodinu a půl hry po setech 6:1 a 7:6(5). V boji o postup mezi nejlepší čtyřku Martincová narazí na žebříčkovou sousedku Nizozemku Bibiane Schoofsovou (211.). – Ivana Jorovičová (SRB, 135.) x Tereza Martincová (212.) 1:6, 6:7(5)

13:00

FEDERER NA TURNAJI MISTRŮ VYBOJOVAL POSTUP ZE SKUPINY: Turnaj mistrů zná další semifinalisty! Novaka Djokoviče mezi nejlepší čtyřkou doplnili ze skupiny Llyetona Hewitta Kevin Anderson, kterému k tomu stačilo vítězství Dominica Thiema nad Keiem Nišikorim 2:0 na sety, a Roger Federer. Švýcarovi se podařilo porazit právě jihoafrického tenistu projít do semifinále dokonce z prvního místa.

OEC Open, Tchaj-pej (ženy, TPE, 125 000 USD, koberec)