Denní menu, 10.12.2017: Bartoň míři do finále kvalifikace, Kolodziejová má další titul

Pouze tři čeští tenisté se představí v průběhu nedělního dne na turnajích kategorie futures. Miriam Kolodziejová vyhrála již druhý turnaj v řadě, když na vítězství z Milovic navázala také na podniku v Jablonci nad Nisou. Dvacetiletá tenistka si ve finálovém duelu poradila se Švýcarkou Bandecchiovou. Dominik Bartoň pokračuje na turnaji v egyptské Káhiře na vítězné vlně. Český tenista postoupil do finále kvalifikace poté, co mu jeho soupeř duel skrečoval.

Kolodziejová slaví třetí titul v sezoně
Miriam Kolodziejová potvrdila na turnaji v Jablonci nad Nisou roli nasazené jedničky a ovládla celý turnaj. Po dramatickém semifinálovém boji nepřipustila dvacetiletá tenistka v duelu o titul žádné drama. Favorizovaná Kolodziejová porazila Švýcarku Bandecchiovou za 73 minut po setech 6:3, 6:4 a slaví další titul, celkově již třetí v této sezoně. Zajímavostí je, že talentovaná hráčka získala všechny tři tituly až v závěru této sezony a vždy na českém území – v Praze, v Milovicích a naposledy v Jablonci nad Nisou.

Jablonec Open 2017 (ženy, CZE, 15 000 USD, tvrdý povrch – hala)
MIRIAM KOLODZIEOVÁ (395.) [1] – Susan Bandecchiová (SUI, 717.) 6:3, 6:4

Více se turnaji v Jablonci věnujeme v samostatném článku.