Denní menu, 7.10.2020: Kvitová postoupila v Paříži do semifinále, Macháč v Parmě končí

Petra Kvitová si zahraje na posledním letošním grandslamu o finále! V Paříži neztratila set ani s Němkou Laurou Siegemundovou, kterou na úvod středečního programu porazila dvakrát 6:3. Tomáš Macháč má za sebou osmifinále dvou hry na challengeru v italské Parmě, když prohrál s domácí nasazenou pětkou Carusem po setech 2:6 a 5:7.

Kvitová je v semifinále Roland Garros
Petra Kvitová (11.) nezaváhala na Roland Garros ani proti zkušené Lauře Siegemundové (66.) a je bez ztráty setu už v semifinále! To si po hladké výhře dvakrát 6:3 zahraje podruhé v kariéře. Její další protivnice vzejde z ryze amerického souboje mezi Danielle Collinsovou a Sofií Keninovou.

Více se utkání věnujeme v samostatném článku.

Macháč v Parmě končí
Tomáš Macháč (253.) na challengeru v italské Parmě vypadl v osmifinále dvouhry. Talentovaný Čech v zápase o čtvrtfinále prohrál s pátým nasazeným Salvatore Carusem (85.) 2:6, 5:7. Macháč po neúspěšné první sadě ve druhém setu na soupeře ztrácel (2:4), v osmé hře se mu však podařilo srovnat na 4:4. Za stavu 5:5 podruhé v sadě přišel o servis, šance na rebrejk si už nevybojoval.

Grandslam

Roland Garros, Paříž (FRA, 38 000 000 EUR, antuka)

2. kolo čtyřhry juniorek
Laskevičová (BLR), NOSKOVÁ – M. Bondarenková, Schnaiderová (obě RUS) 6:3, 0:6, 6:10
Čisovská (SVK), L. FRUHVIRTOVÁ – Colemanová, Siegová (obě USA) 3:6, 3:6

Podrobněji se turnaji věnujeme v samostatném článku.

Internazionali di Tennis Emilia Romagna, Parma (muži, ITA, 132 280 EUR, antuka)
Salvatore Caruso (ITA, 85.) – TOMÁŠ MACHÁČ (253.) 6:2, 7:5