Cuevas si sbalil a chtěl odejít. Soupeř ho přemluvil k pokračování

ATP Cup se dočkal pěkně dramatického divadla. Uruguayský tenista Pablo Cuevas se po hádce s rozhodčím a obdržení varování sbalil a rozhodl se ze zápasu odejít. V tu chvíli zasáhl jeho soupeř Nikoloz Basilašvili.

Bizarní situace nastala ve chvíli, kdy prohrával v prvním setu 4:5. Cuevas totiž vyrušoval při servisu soupeře, křičel směrem ke své lavičce a skákal do vzduchu, když byl na příjmu podání.

Rovněž udělal několik přehnaných gest a dostal od rozhodčího varování. To přišlo ve chvíli, kdy měl Basilašvili tři setboly. Cuevas se rozzuřil, zeptal se rozhodčího, jestli se nezbláznil a nechal si zavolat supervisora.

Po dlouhé debatě se supervisorem si začal balit tašku s věcmi a rozhodl se z kurtu odejít.

V tu chvíli se ale do situace vložil Nikoloz Basilašvili z Gruzie, Cuevasův soupeř, který rozzlobeného Uruguayce přemluvil, aby kvůli divákům v utkání pokračoval.

Ve zbytku utkání se Cuevas ještě dostal do hry, když vyhrál prostřední set, ale nakonec padl po setech 4:6, 6:1, 4:6.