Ivaniševič se přiblížil uvedení do Síně slávy. V hlasování fanoušků předčil i trenérku Plíškové

Goran Ivaniševič zvítězil v hlasování fanoušků o uvedení do tenisové Síně slávy. Wimbledonský vítěz z roku 2001 předčil Španělku Martinezovou, Švéda Björkmana a Španěla Bruguera a vysloužil si maximální tříprocentní bonus k hlasům, které ve finální fázi volby obdrží od komise složené z historiků, novinářů a členů Síně slávy.

Bývalý kouč Tomáše Berdycha získal během pětitýdenního internetového hlasování nejvíce hlasů z nominované čtveřice. Podle údajů tenisové Síně slávy přišly hlasy z celkově 120 světových zemí. Wimbledonský šampion předčil v pořadí druhou Španělku Conchitu Martínezovou, aktuální trenérku Karolíny Plíškové, která obdrží dvouprocentní bonus k hlasům při finální volbě.

Na třetím místě se umístil Švéd Jonas Björkman. Devítinásobný grandslamový vítěz ve čtyřhře dostane jednoprocentní bonus. Čtvrtou pozici obsadil Španěl Sergi Bruguera, dvojnásobný vítěz Roland Garros, který nebude při závěrečném hlasování nikterak zvýhodněn.

Finální volbu provede odborná komise složená z novinářů, historiků a samotných členů Síně slávy. Pro přijetí mezi vybranou tenisovou společnost je potřeba 75 procent hlasů komise.

Konečné výsledky budou oznámeny v lednu v Melbourne při Australian Open, slavnostní ceremoniál s uvedením nových členů proběhne tradičně během červencového turnaje v Newportu, v sídle tenisové Sině slávy.