18:42
Nadal se dočkal titulu, vyhrál finále v Římě

Rafael Nadal (2.) zvládl souboj se světovou jedničkou Novakem Djokovičem a vyhrál turnaj Masters v Římě! Po vítězství 6:0, 4:6, 6:1 se dočkal vůbec prvního letošního titulu a poprvé od roku 2004 čekal na turnajový primát až do května.

14:35
Plíšková vybojovala v Římě druhý letošní titul

Karolína Plíšková (7.) dotáhla své působení na turnají v Římě až k zisku turnajového titulu! Česká tenistka ve finále porazila Britku Johannu Kontaovou (42.) ve dvou setech 6:3, 6:4 a po australském Brisbane získala druhou letošní trofej. Vítězství ji navíc vynese na druhé místo světového žebříčku!

13:01
Kopřiva slaví v Praze titul

Vít Kopřiva (622.) ovládl antukový turnaj na pražských Spojích. Jednadvacetiletý tenista porazil v nedělním ryze českém finále krajana Patrika Rikla (538.) za 63 minut po setech 6:2, 6:3. Svěřenec trenéra Jaroslava Pospíšila slaví pátý singlový titul na okruhu ITF v kariéře. Kopřiva získal vůbec první turnajový vavřín ve dvouhře na českém území.

12:06
Veselý postupuje do hlavní soutěže

Jiří Veselý (99.) postupuje na turnaji ve francouzském Lyonu do hlavní soutěže! Česká tenisová jednička zvládla nedělní finálový duel kvalifikace, ve kterém porazila za necelé dvě hodiny hry domácího Gregoira Barrereho (117.) po setech 3:6, 6:3 a 6:2. Veselý si zahraje hlavní soutěž na turnaji ATP popáté v této sezoně. Turnaj v Lyonu je pro českého daviscupového reprezentanta zároveň generálkou na antukové Roland Garros.