14:29
Kolář schytal další debakl od Giustina

Zdeňkovi Kolářovi (219.) se snaha o odplatu v Tunisu nevydařila. Po únorové porážce 2:6, 1:6 schytal český tenista od Lorenza Giustina (173.) další debakl, když tentokrát prohrál 1:6, 3:6. Italský tenista v utkání jednou ztratil podání, sám ho ale Kolářovi sebral hned pětkrát a hladce postoupil do osmifinále.

08:50
Pavlásek prošel v An-ningu do osmifinále

Adam Pavlásek (213.), který v čínském An-ningu plní roli patnáctého nasazeného, zvládl souboj druhého kola s Korejcem Čongem Jun-songem (261.), který mu za stavu 7:6(2), 3:1 utkání skrečoval. Pavlásek v prvním setu dvakrát prohrával a napřed se zdárně vypořádal se stavem 0:3 a poté i se skóre 2:4. Po druhém rebrejku dovedl úvodní dějství do tiebreaku, ve kterém hladce zvítězil a ve druhém setu, když ve čtvrtém gemu čistou hrou obral soupeře o podání, přišel předčasný konec.