22:00
Krejčíková urvala vybojovala druhý titul v řadě!

Barbora Krejčíková (156.) zakončila své působení na americké antuce ziskem druhého titulu v řadě! Česká tenistka svůj desátý zápas za sebou vyhrála nad domácí nasazenou dvojkou Caroline Dolehideovou 6:4, 6:3 a po triumfu v Palm Harboru ovládla i podnik v Pelhamu, jenž byl dotovaný 25 tisíci dolary. Po zvládnutém prvním setu sice Krejčíková prohrávala na začátku druhé sady 0:2, ale rychle svou soupeřku rebrejkla a od stavu 2:3 poté vyhrála čtyři gemy v řadě.

20:35
Anisimová vybojovala v Bogotě premiérový titul

Sedmnáctiletá Amanda Anisimová (76.) vyhrála turnaj v kolumbijské Bogotě! Americká tenistka ve finále porazila Australanku Astru Sharmaovou (138.) ve třech setech 4:6, 6:4, 6:1 a potvrdila roli favorizované hráčky. Anisimová si zároveň připsala na konto premiérový titul na okruhu WTA a ve světovém žebříčku se posune na kariérní maximum v podobě 54. místa.

17:24
Paire triumfoval v Marrákeši, na ATP se prosadil po 4 letech

Francouz Benoit Paire (69.) získal na okruhu ATP svůj druhý titul v kariéře a slaví poprvé od vítězství v Bastadu v roce 2015. Paire ve finále v Marrákeši přehrál obhájce trofeje Pabla Andujara (70.) za pouhých 65 minut 6:2, 6:3.

15:38
Hercogová vybojovala první titul na WTA po sedmi letech

Naposledy triumfovala Slovinka Polona Hercogová (89.) na okruhu WTA v Bastadu v roce 2012. Po sedmi letech na tento svůj triumf navázala ve švýcarském Luganu, kde přehrála Polku Igu Swiatekovou (115.) po více než dvouhodinové bitvě 6:3, 3:6, 6:3.

14:22
Bouzková slaví v Istanbulu deblový titul

Největší deblový titul kariéry vybojovala v tureckém Istanbulu česká tenistka Marie Bouzková. Ve spojení s Nizozemkou Rosalií Van der Hoekovou se jí podařilo udolat ve finále běloruskou dvojici Ilonu Kremenovou a Irinu Šimanovičovou po téměř dvouhodinovém boji 7:5, 6:7(2), 10:5. Česko-nizozemský spolu startoval podruhé v kariéře po téměř čtyřleté pauze. Stejně jako v Istanbulu, tak i v roce 2015 jejich souhra vedla k zisku titulu na turnaji v Grand Baie La Croisette na ostrově Mauricius.