18:32
Mertensová má největší titul kariéry

Belgičanka Elise Mertensová (21.) přehrála ve finále turnaje kategorie WTA Premier v Dauhá Simonu Halepovou (3.) za více než dvě hodiny 3:6, 6:4, 6:3 a slaví nejcennější titul své kariéry. Dosud triumfovala pouze na čtyřech podnicích kategorie WTA International. Díky své páté trofeji se Belgičanka posune na 16. místo. Rumunka si polepší na 2. příčku.

17:51
Zarycká s Andreiovou udržely neporazitelnost

Čtyři turnaje, čtyři tituly. Taková je bilance spolupráce Laury-Ioany Andreiové a Anastasie Zarycké. Rumunsko-česká dvojice v dnešním finále ITF turnaje v Trnavě porazila polsko-český pár Chwalinská, Kolodziejová za 75 minut 6:4 a 6:3. Zarycká a Andreiová tak vyhrály i svůj patnáctý společný zápas.

14:56
Hradecká v Dubaji vyzve Bencicová

Úspěšnou kvalifikantku Lucii Hradeckou (456.) čeká v úvodním kole hlavní soutěže turnaje kategorie WTA Premier 5 v Dubaji souboj s Belindou Bencicovou (45.). Jednadvacetiletá švýcarská tenistka má letos solidní formu, zahrála si semifinále v Hobartu a třetí kolo Australian Open. Na exhibičním Hopman Cupu společně s Rogerem Federerm ovládli celkové vítězství.

13:24
Allertová je po dvou letech ve finále

Denisa Allertová (360.) si zahraje na turnaji v Trnavě o titul! Pětadvacetiletá tenistka přemohla v sobotní semifinálové bitvě favorizovanou Němku Annu Zajaovou (207.), kterou porazila po více než dvou hodinách ve dvou tiebreacích – 7:6(4) a 7:6(1). Allertová si tak poprvé od března 2017 zahraje ve finále, tehdy vybojovala titul v čínské Ču-chaji. Česká tenistka bude mít možnost získat celkově jedenáctý titul na okruhu ITF.

11:39
Hradecká postupuje v Dubaji do hlavní soutěže!

Lucie Hradecká (456.) je v parádní formě! Třiatřicetiletá tenistka se dostala do kvalifikace v Dubaji až jako náhradnice, ale nabídnutou šanci využila dokonale. Česká hráčka udolala v sobotním duelu finále kvalifikace Slovinku Polonu Hercogovou (88.) 2:6, 7:5, 6:0 a zahraje si poprvé od září 2017 hlavní soutěž turnaje WTA. Pro Hradeckou je to navíc devátá výhra v řadě!

11:12
Kopřiva slaví postup do finále

Vít Kopřiva si zahraje po dvou měsících znovu ve finále! Dvaadvacetiletý tenista si v sobotním utkání v Šarm aš-Šajchu poradil s domácím favoritem Yossefem Hossanem. Český hráč porazil nasazenou dvojku za hodinu a půl hry po setech 6:4, 6:1 a zahraje si první finále v sezoně. Kopřiva bude mít v neděli možnost vybojovat celkově čtvrtý titul ve dvouhře v kariéře. Naposledy hrál tento český tenista finále v loňském roce v prosinci v Káhiře, kde však schytal debakl 2:6 a 0:6.

11:08
Nejedlý prohrál po třech hodinách

Pavel Nejedlý (536.) strávil v sobotu na kurtu v turecké Antalyi bezmála tři a půl hodiny (konkrétně 3 hodiny a 17 minut, pozn. red.), přesto postup do semifinále nevybojoval. Šestadvacetiletý tenista nestačil ve čtvrtfinálovém duelu na Argentince Hernana Casanovu (446.), kterému v maratonském zápase podlehl 5:7, 6:4 a 3:6.

09:48
Los turnaje v Dubaji

V sobotu dopoledne proběhl v Dubaji los hlavní soutěže dvouhry, do které zasáhnou i čtyři české tenistky. Petra Kvitová bude turnajovou dvojkou a má tak v prvním kole volný los. To samé platí v případě Karolíny Plíškové, která je nasazenou čtyřkou. Kateřinu Siniakovou čeká souboj s Chorvatkou Petrou Martičovou a Barbora Strýcová vyzve Španělku Suarezovou-Navarrovou.