13:30
Beránková triumfovala ve čtyřhře

Karolína Beránková slaví zisk druhého deblového titulu v kariéře. Teprve osmnáctiletá tenistka vyhrála na turnaji v tuniském Monastiru čtyřhru po boku Rusky Pačkalevové. Česko-ruská dvojice si v sobotním finále poradila s německým párem Schechová, Tilbürgerová, když zvítězila za hodinu hry po setech 6:2, 6:3.

12:26
Sisková si premiérové finále nezahraje

Sedmnáctiletá Anna Sisková si bude muset na premiérovou účast ve finále ještě počkat. Česká tenistka nezvládla sobotní semifinálový duel v tuniském Monastiru, když nestačila ve vyrovnaném zápase na Italku Angelicu Moratelliovou, které podlehla za hodinu a půl po setech 5:7, 4:6. I tak to byl pro Siskovou povedený turnaj, neboť se potřetí v kariéře probojovala na okruhu ITF do semifinále.

09:30
Kvitová vyhrála turnaj v Sydney

Petra Kvitová (8.) slaví na turnaji v Sydney druhý titul v kariéře! Světová osmička si v sobotním finále poradila s domácí Ashleigh Bartyovou (15.), kterou porazila po nesmírně dramatickém průběhu po setech 1:6, 7:5, 7:6(3) a získala první titul v této sezoně, celkově 26. v kariéře. Kvitová se nyní po náročném programu přesune do Melbourne, kde by měla hned v pondělí rozehrát první kolo Australian Open proti Slovence Rybárikové.

08:47
Sandgren vyhrál první titul

Premiérového titulu se dočkal také další Američan – Tennys Sandgren (63.). Sedmadvacetiletý tenista triumfoval na turnaji v Aucklandu, když v sobotním finále nedal šanci Britu Cameronu Norriemu (93.), kterého porazil za 80 minut po setech 6:4, 6:2. Sandgren prošel turnajem bez ztráty setu a na druhý pokus získal premiérový titul na okruhu ATP.

08:44
Keninová triumfovala v Hobartu

Sofia Keninová (56.) uspěla hned ve svém úvodním finále na okruhu WTA. Mladá Američanka triumfovala na turnaji v australském Hobartu, když ve finálové bitvě porazila Slovenku Annu Karolinu Schmiedlovou (77.) hladce po setech 6:3, 6:0.

08:17
Siniaková získala titul ve čtyřhře

Kateřina Siniková získala v australském Sydney první titul v sezoně. Světová jednička ve čtyřhře se skvěle naladila před Australian Open, když získala po boku Srbky Kruničové deblový titul! Česko-srbská dvojice zvládla sobotní dohrávku, která začínala za stavu 6:1 a 0:2. Siniaková s Kruničovou dokázaly dovést v souboji proti páru Hozumiová, Rosolská druhý set do tiebreaku, ve kterém rozhodly o svém vítězství – 6:1 a 7:6(3).