14:26
Beránková je po obratu v semifinále

Druhou českou semifinalistkou se v Jablonci nad Nisou stala osmnáctiletá Karolína Beránková (875.). Ta sice v souboji s Nefisou Berberovičovou (587.) prohrála první set ve zkrácené hře, nakonec ale zápas proti nasazené trojce z Bosny a Hercegoviny otočila, když zvítězila za 2 hodiny a 29 minut 6:7(3), 6:3 a 6:1.

14:18
Kopřiva s Pospíšilem jsou v semifinále čtyřhry

Po postupu v singlu slaví Vít Kopřiva vítězství také v deblu, kde vyhrál po boku krajana Jaroslava Pospíšila nad italským párem Albertoni, Fellin za rovnou hodinu 6:3, 6:1. Češi jsou na turnaji v egyptské Káhiře nejvýše nasazeným párem.

12:14
M. Pantůčková nezaváhala ani se Zawadzkou

Nejvýše nasazená hráčka halového turnaje v Jablonci je bez ztráty setu v semifinále. Magdaléna Pantůčková (453.) si poradila i s Polkou Joannou Zawadzkou (889.), kterou porazila se ztrátou jediného servisu 6:2 a 6:3.

12:12
Miklová na nasazenou dvojku nestačila

Singlová pouť Barbory Miklové (828.) domácím turnajem v Jablonci skončila ve čtvrtfinále. V tom nestačila dvacetiletá Češka na o rok mladší Belgičanku Laru Saldenovou (543.), jíž v pátek podlehla dvakrát 4:6. V úvodní sadě vedla Miklová proti nasazené dvojce 4:3, poté ale ztratila tři hry v řadě. Ve druhém dějství se tenistka z deváté stovky světového žebříčku dokázala dotáhnout ze stavu 1:5 na rozdíl jediného gemu, Saldenová ale desátý gem na podání ustála a zápas doservírovala.

11:50
Kopřiva prolétl do semifinále

Jen dva gemy ztratil Vít Kopřiva (484.) ve čtvrtfinálovém utkání na turnaji v Káhiře. Jednadvacetiletý Čech porazil domácí nasazenou čtyřku Youssefa Hossama (423.) až nečekaně hladce dvakrát 6:1 a zahraje si v Egyptě o singlové finále. Odpoledne ještě na Kopřivu čeká čtvrtfinále čtyřhry, v níž startuje po boku krajana Jaroslava Pospíšila.