19:38
Berdych postupuje v Lyonu do čtvrtfinále

Tomáš Berdych úspěšně vstoupil do turnaje ve francouzském Lyonu a postupuje do čtvrtfinále! Česká tenisová jednička si poradila s Korejcem Čongem po setech 6:3 a 7:5! Nasazenou trojku čeká ve čtvrtfinále Fracouz Gilles Simon.

16:17
Staněk končí v Mostě již v prvním kole

Robin Staněk se ani na turnaji v Mostě neprodral přes první kolo, podobně jako minulý týden v Praze. Čtvrtý nasazený hráč turnaje nestačil v dnešním zápase na Němce Juliana Lenze, který zvítězil po setech 6:3, 2:6, 6:4.

15:52
Šátral v Paříži postupuje do finále kvalifikace!

Jan Šátral je blízko účasti v hlavní soutěži na Roland Garros! Šestadvacetiletý tenista si v dnešním zápase druhého kola kvalifikace poradil se Švédem Eliasem Ymerem, kterého porazil po setech 6:4, 3:6 a 6:4! Ve finále kvalifikace se Šátral utká s vítězem duelu Kozlov/Stachovskij.

14:56
Duda postupuje v Mostě do druhého kola

Filip Duda vůbec poprvé v letošní sezoně zvládl zápas prvního kola dvouhry na okurhu ITF a v Mostě postupuje do druhého kola! Duda, který musel projít přes kvalifikaci, si v ryze českém souboji poradil s Ondřejem Krstevem po setech 3:6, 6:2 a 6:0.

14:22
Hájek postupuje v Maďarsku do druhého kola

Petr Hájek se po úspěšně zvládnuté kvalifikaci představil na turnaji v maďarském Balatonalmádi v zápase prvního kola. Český tenista se střetl s domácím Viktorem Filipenkem, kterého udolal za necelé dvě hodiny po setech 6:3 a 7:6 (7) a postupuje do druhého kola!

14:19
Poljak vstoupil vítězně do turnaje v Maďarsku

David Poljak postupuje na turnaji v maďarském Balatonalmádi do druhého kola! Nasazená sedmička si poradila v dnešním zápase prvního kola s Argentincem Santiago Alvarézem po setech 6:4 a 6:3.

13:53
Krejčíková v Norimberku po skreči soupeřky postupuje

Barbora Krejčíková (254.) předváděla v Norimberku v utkání s Němkou Laurou Siegemundovou (32.) dramatickou bitvu, která nakonec skončila tak, jak by si žádný tenista nepřál. Ve druhém setu za stavu 4:6, 5:5 po dvou hodinách a 37 minutách si čtvrtá nasazená Siegemundová poranila vazy a utkání musela skrečovat. Krejčíková tak postoupila do čtvrtfinále německého turnaje WTA, zatímco Siegemundová s vysokou pravděpodobností může přijít o blížící se Roland Garros.

13:06
Bolardt v Mostě vybojoval premiérové vítězství v hlavní soutěži

Antonín Bolardt, který se v Mostě prokousal kvalifikaci až do hlavní soutěže, zvládl souboj prvního kola s Australanem Danielem Nolanem (678.), jehož porazil 6:2, 6:4 a připsal si první výhru v hlavní soutěži mezi dospělými na turnaji kategorie futures. Ve druhém setu Bolardt musel otáčet nepříznivý vývoj, když po ztrátě podání prohrával 3:4, ale třemi gemy v řadě završil svou cestu za premiérovým bodem do světového žebříčku.

12:59
Hradecká smetla na Roland Garros Stojanovičovou

Úspěšný vstup do kvalifikace na French Open má za sebou také Lucie Hradecká (149.), která si poradila v prvním kole se Srbkou Ninou Stojanovičovou (123.). Vítězství si připsala za pouhých 58 minut a vyhrála 6:1, 6:1.

12:32
Rikl vrátil Urrutiovi Fuentesovi porážku z Prahy

V prvním kole mosteckého turnaje se Patrik Rikl, který startuje na divokou kartu, dočkal svého druhého vítězství v hlavní soutěži turnaje futures. Po postupu do druhého kola v Praze zopakoval stejný výkon i v Mostě a navíc vrátil porážku z pražského osmifinále svému přemožiteli Laslovi Urrutiovi Fuentesovi (590.) z Chile, kterého za 72 minut smetl 6:1, 6:3.

12:26
Vondroušová při své premiéře v Paříži nadělila kanára

Markéta Vondroušová (94.) má za sebou vítěznou premiéru v kvalifikaci na grandslamovém turnaji. V Paříži na Roland Garros smetla za pouhých 38 minut Argentinku Nadiu Podoroskou (158.) 6:0, 6:1.

10:06
Jaloviec se do čtvrtfinále v Šymkentu neprobojoval

Marek Jaloviec (287.) se s turnajem v kazašském Šymkentu loučí ve druhém kole, v němž nestačil na domácího Alexandra Nedovjesova (229.). Se čtvrtým nasazeným hráčem prohrál za necelou hodinu a půl 3:6, 3:6, když během zápasu nevyužil ani jeden ze sedmi brejkbolů.