PRESTIGE Tennis Cup 2018: Sesterská bitva se nekonala. Marková ztratila vedení

Pikantní sesterská bitva mezi Gabrielou a Magdalénou Pantůčkovými se ve Frýdku-Místku nakonec nekonala. Ještě před zápasem souboj o postup do finále vzdala mladší Magdaléna. Ve druhém semifinále Johana Marková ztratila vedení v obou setech a prohrála s Polkou Lesniakovou.

Magdaléna Pantůčková k semifinále nenastoupila
Turnaj ve Frýdku-Místku se těšil na pikantní sesterské derby mezi Gabrielou (477.) a Magdalénou (484.) Pantůčkovými. Kvůli problémům s břišním svalem však do duelu mladší Magdaléna nenastoupila. O titul si tak v neděli zahraje Gabriela.

Marková finále nevybojovala
Johana Marková (687.) si na turnaji ve Frýdku-Místku o titul nezahraje. V semifinále prohrála duel s nasazenou dvojkou Martou Lesniakovou (552.) z Polska po setech 6:7(3), 3:6.

V prvním setu přitom měla soupeřku doslova na kolenou a vedla už 5:0, o vedení ale nečekaně přišla a prohrála úvodní set v tiebreaku. Ve druhé sadě sice Marková rovněž začala výborně a dostala se s brejkem do vedení, následně ale prohrála pět gemů v řadě a s výsledek dokázala už jen kosmeticky upravit.

JOHANA MARKOVÁ (687.) – Marta Lesniaková (POL, 552.)  6:7(3), 3:6
MAGDALÉNA PANTŮČKOVÁ (484.) – GABRIELA PANTŮČKOVÁ (477.) bez boje

PRESTIGE Tennis Cup 2018 den po dni

14.9.
PRESTIGE Tennis Cup 2018: Do semifinále dvouhry proklouzly tři Češky

13.9.
PRESTIGE Tennis Cup 2018: Nasazené Češky vybojovaly čtvrtfinále, Marková musela otáčet

12.9.
PRESTIGE Tennis Cup 2018: Nasazená jednička jde dál, postupují další tři Češky

11.9.
PRESTIGE Tennis Cup 2018: Trio Češek postupuje, Beránková nestačila na kvalifikantku

10.9.
PRESTIGE Tennis Cup 2018: Do hlavní soutěže se probojovalo z kvalifikace pět Češek

9.9.
PRESTIGE Tennis Cup 2018: Pokračuje kvalifikace ve Frýdku, po dohrávce se odehraje i 2. kolo