16. 11. 2017
Fed Cup

Soutěž s Fed Cupem pokračuje: Vyhrajte VIP vstupenky na utkání se Švýcarskem!

Bitva Česka se Švýcarskem se pomalu blíží a Tenisový svět si pro vás připravil další soutěž. V ní tentokrát můžete vyhrát VIP vstupenky na únorový duel 1. kola Fed Cupu v pražské O2 areně, prohlídku šaten nebo se můžete zblízka podívat, jak vypadá trénink českého fedcupového týmu!

Pětikolová soutěž s následnou rozstřelovou otázkou odstartovala v pátek 10. listopadu 2017. Ke každému kolu si pro vás Tenisový svět připravil připomenutí jednoho z pěti fedcupových triumfů českých tenistek.

Vůbec první trofej po 23 letech přivezly domů české reprezentantky v roce 2011, kdy cestou ke slavnému poháru zvládly tři pětizápasové bitvy. Jak se rodil český triumf si můžete přečíst v tématickém článku.

Otázka 2. kola

Petra Kvitová patřila k pilířům fedcupového týmu v roce 2012. Vyhrála pět ze šesti singlových utkání. Kolik bylo dohromady let všem soupeřkám, které ve Fed Cupu 2012 porazila? Ptáme se na údaj platný vždy k datu konkrétního utkání.

Otázka 1. kola

Členkou českého fedcupového týmu v roce 2011 byla i zkušená deblistka Květa Peschkeová. Ta během své kariéry vyhrála celkem 28 trofejí na okruhu WTA. My se vás na úvod ptáme, s kolika partnerkami na okruhu vyhrála alespoň jednu trofej. Počítáme pouze trofeje na okruhu WTA, nikoliv ITF.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete po registraci ZDE

Pravidla soutěže

Vícekolová soutěž odstartovala v pátek 10. listopadu 2017, tedy přesně 200 dní před startem prvního ročníku Laver Cupu v Praze. Jednou za týden naleznou soutěžící na webu tenisového světa soutěžní otázku.  Každá z jednotlivých otázek je různě bodově ohodnocena, na její zodpovězení mají soutěžící čas vždy maximálně do zveřejnění následující otázky.

Zapojit se do soutěže můžete kdykoliv v jejím průběhu, avšak čím dříve začnete hrát, tím větší máte šancí na lepší výhru, kterou vyhrává soutěžící s nejvyšším počtem získaných bodů. 

Na otázky můžete odpovídat po registraci na našem webu.

Ceny

1. VIP vstupenky na 1. kolo Fed Cupu Česko - Švýcarsko

2. Prohlídka zázemí a šaten 

3. Návštěva tréninku českého fedcupového týmu

Zažijte pocit jako vítězka lavercupové soutěže\

O tyto lákavé ceny nehrajeme na Tenisovém světě poprvé. Vítězství v naší předešlé soutěži si pořádně užila výherkyně Marie – během Laver Cupu si prohlédla zázemí O2 areny, dostala podepsaný lístek přímo od Tomáše Berdycha a zhlédla trénink Rafaela Nadala. Vysněný zážitek pak nadšeně popisovala, jak se můžete dočíst v článku.

„Byl to pro mě opravdu opravdu neuvěřitelný a nevšední zážitek,“ řekla paní Marie. Nová fedcupová soutěž Tenisového světa teď zase přináší příležitost zažít den, na který se nezapomíná. 

přečtěte si také

Los finále Davis Cupu: Páteční program zahájí Pouille proti Goffinovi

Poslední velká tenisová akce letošního roku se kvapem blíží. Již v pátek vypukne v Lille finále Davis Cupu, ve kterém změří síly Francie s Belgií. Ve čtvrtek krátce po poledni…

Ivanovičová je těhotná! Už nemůžu být více šťastná, napsala

Už je to oficiální. Bývalá světová jednička Ana Ivanovičová je těhotná. Svého prvního potomka čeká třicetiletá Ivanovičová společně s fotbalistou Bastianem Schweinsteigerem.…

Futures Valašské Meziříčí: Michnev vyzve kvalifikanta, Vrbenský vyřadil Vocela

Pátým hracím dnem pokračuje ve Valašském Meziříčí další halový turnaj na českém území. Ve čtvrtek jsou na programu zápasy druhého kola a čtvrtfinále čtyřhry. O postup mezi osmičku…

Denní menu, 23.11.2017: Koláře čeká boj o semifinále, Pantůčková vybojovala v Turecku postup

Zdeňku Kolářovi se na challengeru v italské Andrii zatím daří. Jednadvacetiletý tenista postoupil v singlu do čtvrtfinále a ve čtyřhře dnes zabojuje o postup do semifinále.…

Plíšková přiznala: Měla jsem románek s Kyrgiosem. Nejradši bych zapomněla

Vztahy na tenisovém okruhu? Existují a není jich zrovna málo. Své o tom ví i Kristýna Plíšková, ve které ale vzpomínka na románek s Nickem Kyrgiosem nevyvolává zrovna úsměv.…

Azarenková podpořila charitu a chystá návrat. Novou sezónu odstartuje spolu se Strýcovou v Aucklandu

Viktoria Azarenková podpoří dobrou věc. Někdejší světová jednička věnovala do mezinárodní charitativní aukce, která se 2. prosince uskuteční v litevském Vilniusu, podepsanou…

Další články